29/03/97 افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،دارویی و آزمایشگاهی ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت پاک سمنن با متراژ 110 مترمربع و شرکت پاتکان با متراژ 69مترمربع را داشته است.

شرکت پاک سمن

شرکت پاتکان

16/02/97 افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت نفت سپاهان با متراژ96 مترمربع، شرکت welltecبا متراژ 25 مترمربع،شرکت نفت جی با متراژ 5/67 مترمربع ،شرکت پتروگوهر فراساحل کیش با متراژ78 مترمربع، شرکت شیراز چلیک با متراژ 49مترمربع،شرکت روزمند با متراژ 48مترمربع،شرکت ایران ترانسفو با متراژ 108 مترمربع،شرکت نفت سازه قشم با متراژ 5/71مترمربع،شرکت حفاری شمال با متراژ90مترمربع و شرکت آذران با متراژ76 مترمربع را داشته است..

شرکت نفت سپاهان

شرکت welltec

شرکت نفت جی

پژوهشگاه پتروگوهر فراساحل کیش

شرکت شیراز چلیک

شرکت روزمند

شرکت ایران ترانسفو

شرکت نفت سازه قشم

شرکت حفاری شمال

شرکت آذران

غرفه سازی مجموعه از عملیات برنامه ریزی، طراحی، اجرا و پیاده سازی در راستای زیبا سازی فضایی موقت به منزله ویترینی برای نمایش، معرفی و تبلیغات کالا میباشد. در واقع وظیفه غرفه سازی معرفی نام تجاری یک محصول، نگرشهای یک شرکت و ابراز هویت یک برند می باشد.یکی از کاربردهای اساسی غرفه سازی در محیط های پویای نمایشگاهی می باشد. غرفه سازی نمایشگاهی ابزار قدرتمند ارائه ایده خلاق طراح برای نمایش فعالیتهای یک شرکت در صحنه کسب و کار برای ارائه پیام بازاریابی و فروش آنها می باشد.

 

انواع غرفه های نمایشگاهی

 - غرفه خودساز یا غرفه چوبی
- مدولار یا پارتیشن
- غرفه ماکسیما
- غرفه اسپیس فریمspace frame

 

غرفه خودساز یا غرفه چوبی:

غرفه های چوبی همان طور که از نام آن مشخص است از از نئوپان و ام دی اف و حتی برخی موارد از آهن ( البته در چارچوب قانونی نمایشگاه) ساخته می شود. به دلیل استفاده از این مواد این نوع غرفه دو مزیت دارد یکی اینکه می توان از طرح ها و رنگ مختلف استفاده است برای ساخت غرفه استفاده کرد و غرفه را با شکلهای دلخواه طراحی نمود

غرفه مدولار یا پارتیشن:

این سازه از پایه، قید و پنل با ارتفاع عموما ۲۴۰ سانتی متر که به فاصله یک متر از هم به یکدیگر متصل می شود، تشکیل شده است و در متراژهای مختلف قابل اجرا است. این نوع سازه فقط مناسب فضا های بسته است زیرا در برای آب و باد آسیب پذیر است . در این نوع غرفه سازی چناچه مشارکت کننده بخشی از یک نمایشگاه باشد نیازی به اینکه شخصا اقدام به ساخت کند نیست و قرارداد ساخت به طور کلی توسط ستاد برگزاری با مجری منعقد می گردد.

غرفه ماکسیما:

غرفه ماکسیما یا سازه ماکسیما نیز یکی دیگر از مدلهای ساخت و طراحی سریع غرفه می باشد.سازه ماکسیما همانند غرفه های مدولار از پایه، قید و پنل ساخته می شود. با این تفاوت که ترکیب رنگی و نوع قید و پنل متفاوت است.البته نوع سازه ماکسیما شرکت های مختلف با هم متفاوت بوده و هر یک از طرح خاصی استفاده می کند. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه میتوان طرح های زیبایی را اجرا نمود.

غرفه اسپیس فریم space frame :

این نوع نوع غرفه یکی از سازه های محکم است و مناسب نمایشگاه هایی است که نیاز به سازه با استحکام بالا دارد. سازه این غرفه ها از نوع فلزی است و در فضای باز هم قابل استفاده است این سازه فلزی با برزنت و چادر مسقف می شود و می توان به دیواره آن را با نبر و فلکسی تزئین کرد، چنانچه غرفه سازی در فضای باز بوده و یا غرفه سازی مدولار به طور عموم استفاده شده باشد مشارکت کننده می تواند با ارائه درخواست غرفه خود ساز از ستاد برگزاری و طی مراحل قانونی و همچنین عقد قرارداد با یکی از شرکت های دارای گرید اقدام به برپایی غرفه خود کند.

05/12/96 افتتاح دومین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی،نهادها و سیستم های نوین آبیاری، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت بنیز تجهیز به متراژ 115 مترمربع را داشته است.

شرکت بنیزتجهیز

23/11/96 افتتاح نهمین نمایشگاه قیر،آسفالت،عایقها و ماشین آلات وابسته ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با 2 شرکت نفت جی به متراژ 212 مترمربع و شرکت نفت پاسارگاد به متراژ 105 مترمربع را داشته است.

شرکت نفت جی

شرکت نفت پاسارگاد

12/10/96 افتتاح یازدهمین نمایشگاه کالا،خدمات و تجهیزات فروشگاهی ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت دیباالکترونیک صبا به متراژ100مترمربع، را داشته است.

دیباالکترونیک صبا

26/09/96 افتتاح دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهداری و راهسازی واقع در مصلی، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت ساخت و توسعه زیربنایی حمل و نقل کشور به متراژ 184 مترمربع ، را داشته است.

شرکت ساخت و توسعه زیربنایی حمل و نقل کشور

07/09/96 افتتاح نمایشگاه روغن های خوراکی،دانه های روغنی واقع در بوستان گفتگو ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت روغن نباتی گلناز به متراژ5/34 مترمربع، را داشته است.

روغن نباتی گلناز

02/09/96 افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، شرکت افرنگ افتخار همکاری با شرکت دالتون به متراژ 198 مترمربع، را داشته است.

دالتون

22/08/96 افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو،لوازم و مجموعه های خودرو ، شرکت افرنگ افتخار همکاری با 4 شرکت روان گداز پردیس به متراژ 5/72 مترمربع،شرکت لوکومبیل به متراژ 70 مترمربع،شرکت نیرو گستران خراسان با متراژ 68 مترمربع، شرکت آذین تنه با متراژ 39 مترمربع را داشته است.

شرکت روان گذاز پردیس

شرکت لوکومبیل

شرکت نیروگستران خراسان

شرکت آذینه تنه

Page 1 of 16