برندشاپ

طراحی و ساخت انواع رود شو

یکی از ابزارهای نوین تبلیغاتی اجرای رودشو در مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای و غیره می باشد.اجرای رودشو به ایجاد برقراری رابطه فیس تو فیس با مشتریان کمک شایانی می نماید. اجرای تعداد زیادی رودشو در مکان های مختلف شهر دربازه زمانی محدود،نیازمند ماشین آلات مدرن و تیم های مجرب نصب و مونتاژ می باشد. این شرکت توانسته با هماهنگی بین تیم های مربوطه،امکان ارائه خدمات بسیار سریع و با کیفیت را ایجاد نماید.

گالری پروژه ها

طراحی و ساخت استند محصول

یکی از روشهای سمپلینگ در فروشگاه ها ساخت استند محصول می باشد. آشنایی با نوع نمایش هر محصول به عنوان پارامتری مهم و تاثیرگذار در طراحی استند محصول می باشد. به دلیل سابقه طولانی این شرکت در ساخت غرفه و نمایش محصولات مختلف برای شرکت ها، امکان ارائه طرح های بدیع و کارآمد میسرمی باشد.

گالری پروژه ها

طراحی و اجرای برند شاپ

یکی از روشهای موثر در اعتماد سازی و فروش بیشتر اجرای برندینگ متحدالشکل در فروشگاه ها می باشد.بسیاری از برندها برای نمایش گایدلاین یا رویه ثابت گرافیکی خود نیازمند استفاده از عناصر مشترک در محل عرضه کالا یا خدمات می باشند. در اجرای برندشاپ هویت بصری برند باید دست نخورده باقی بماند.تجربه کاری با بسیاری از برندهای برتر،در این شرکت، امکان پروموت هرچه بهتر را برای مشتریان گرامی ایجاد می نماید.

گالری پروژه ها