دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مسکونی

امکان طراحی و ساخت انواع دکورهای خانگی شامل ساخت انواع کابینت،درب، کلیه دکورهای چوبی،ام دی اف و غیره به صورت سفارشی در این شرکت مقدور می باشد. این مجموعه در غالب خدمات تکمیلی با توجه به نیاز مشتریان گرامی امکان ساخت کلیه سفارشات چوبی برای منازل را نیز دارا می باشد.

گالری پروژه ها

دکوراسیون شو روم

برخی شرکت ها جهت نمایش محصولات و یا خدمات خود، در محل دفتر مرکزی یا کارخانه، نیازمند یک نمایشگاه دائمی یا شوروم اختصاصی می باشد. نمایش محصولات و یا خدمات مختلف نیازمند تکنیک ها و تجربه ای خاص از طراحی و اجراء می باشد.تیم طراحان مجرب افرنگ امکان طراحی و ساخت فضایی زیبا ، کاربردی و متناسب جهت نمایش محصولات مشتریان را با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و اتوماسیون صنعتی ایجاد می نماید.

گالری پروژه ها

دکوراسیون اداری

شرکت افرنگ در سیستم مبلمان اداری خود اقدام به تولید انواع میزهای مدیریت،کنفرانس،منشی،کارشناسی،کارمندی و غیره و همچنین پارتیشن اداری بر مبنای طرح شکیل و از پیش تعیین شده نموده است. نظر به نیازهای متعدد مشتریان و سلایق مختلف در دکوراسیون اداری این شرکت،امکان طراحی اختصاصی برای هر مشتری را فراهم نموده است. در اجرای دکوراسیون اداری به صورت اختصاصی هیچ محدودیتی در طراحی مبلمان،میزها و غیره وجود ندارد.

گالری پروژه ها